Міжнародна науково-практична конференція

9 квітня, в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Антикорупційні органи: проблеми становлення, розвитку та взаємодії».

Доповіді учасників було присвячено проблемам становлення та розвитку антикорупційних органів в Україні, питанням взаємодії в системі запобігання корупції, удосконалення антикорупційної діяльності, зарубіжному та міжнародному досвіду протидії корупції.

Студенти факультету мали неймовірну можливість дізнатися точки зору представників Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, П’ятого апеляційного адміністративного суду, Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України та багатьох інших учасників з різних аспектів теми конференції.