Гуртожитоки
№ 4 « Екіпаж »(вул. Успенська 28/30)
№ 5 « Лекс»(вул. Льва Толстого 24)
Керівництво Національного університету «Одеська юридична академія» не тільки здійснює якісну організацію навчального процесу, а й дбає про належні соціально-побутові умови проживання студентів.

Гуртожитоки "Екіпаж" та "Люкс" знаходиться в центральній частині міста, зі зручним транспортним сполученням, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчальних корпусів.

Для зручності студентів все необхідне (магазини, спортивні майданчики, тренажерні зали, студентська поліклініка) знаходиться в кроковій доступності. Гуртожитки обладнані пральними машинами і всією необхідною технікою.

У гуртожитку створено всі умови для того, щоб студенти відчували себе, як вдома. Кімнати розраховані на 2-х або 3-х чоловік. Всі кімнати світлі, з великими вікнами, обладнані душовими та санвузлом, укомплектовані необхідними меблями. На кожному поверсі є 2 просторі кухні, які вміщують все необхідне.

З метою безпеки своїх студентів, в гуртожитку встановлені системи відеоспостереження і пожежної безпеки. Вхід здійснюється тільки за перепустками. Всі студенти, перед поселенням, проходять обов'язковий інструктаж з техніки безпеки. Тому батьки можуть не хвилюватися за своїх дітей, відправивши їх навчатися в інше місто.

Гуртожитоки "Екіпаж" та "Люкс" — це комфортні умови проживання з усім необхідним, подібний до гуртожитків в європейських країнах.

Університет докладає всіх зусиль, щоб іногородні студенти, як можна швидше звикли до нових умов, повністю зосередилися на навчальному процесі, а так само всебічно розвивали свої наукові, спортивні та творчі здібності. Саме тому Національний університет «Одеська юридична академія» забезпечує безпечні і максимально комфортні умови проживання.
Made on
Tilda