Новини

Поліграф

❗️Поліграф ❗️

❓«Поліграф - це пристрій, за допомогою якого ми можемо отримати інформацію, необхідну для проведення слідства в кримінальному провадженні😃

☑️У більшості країн Європи і в США свідчення, отримані в ході тестування на поліграфі, використовуються при розслідуванні злочинів. Більш того, дослідження на поліграфі використовуються при відборі працівників на відповідальні державні посади.

Зараз в Україні використання поліграфа законодавчо не врегульовано, проте є нагальна потреба такого врегулювання, адже тестування підозрюваних на поліграфі могло б значно спростити розкриття багатьох злочинів.

☑️Як повідомив президент НУ «ОЮА» Сергій Ківалов, Університет чекав замовлений поліграф майже два роки. Замовляли його в компанії Lafayette Instrument Company. Компанія Lafayette Instrument Company розташовується в місті Лафаєт, штат Індіана (США), є беззаперечним світовим лідером в області виробництва і продажу детекторів брехні. Представники Університету, розповідає Сергій Ківалов, пройшли спеціальне навчання і отримали відповідні сертифікати.

Національний університет «Одеська юридична академія» - єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який отримав ліцензію на використання такого поліграфа🤩
Made on
Tilda