Маємо для студентів факультету адвокатури унікальну пропозицію!🔥

Доброго дня! 😇

Маємо для студентів факультету адвокатури унікальну пропозицію!🔥

Проєкт ЄС «Право-Justice» запрошує долучитись до конференції «Служба волонтерів як необхідна складова надання сервісів для вразливих груп користувачів суду», що відбудеться в рамках імплементації нової фази Ініціативи «Модельні суди».

Дата проведення - 14 квітня 2021 року о 13.00 на платформі Zoom.

Реєстрація для участі у заході за посиланням: https://cutt.ly/gcDfPgz

Мета заходу:
🔹 представлення служби волонтерів та особливостей її функціонування задля підвищення клієнтоорієнтованості в українських судах
🔹 презентація Литовського досвіду впровадження волонтерського сервісу у судах
🔹 обговорення координаційної ролі центрів БПД у впровадженні Служби волонтерів суду
🔹 обмін досвідом між українськими судами щодо впровадження сервісів для вразливих груп користувачів суду
Водночас, під час заходу відбудеться офіційна церемонія підписання Меморандумів про співпрацю у Вінницькому міському суді Вінницької області та Хмельницькому міськрайонному суді Хмельницької області, що стане початком впровадження Служби волонтерів у цих судах.