Вибори до студентського самоврядування Національного університету "Одеська юридична академія"

16 березня 2021 року відбулася значима подія - вибори до студентського самоврядування Національного університету "Одеська юридична академія".

Головою студентської ради факультету адвокатури обрано Торговицьку Дар'ю Євгеніївну - студентку 3 курсу!

Головою студентського самоврядування гуртожитку #4 «Екіпаж» обрано Петренка Олександра Олександровича - студента 4 курсу!

Делегатом конференції трудового колективу Національного університету «Одеська юридична академія» було обрано Мерзлюка Євгенія Сергійовича - студента 1 курсу!

Вітаємо новообрану голову студентського самоврядування НУ "ОЮА" - Гайслер Вікторію Павлівну !
Команда студентського самоврядування зібрана та готова до плідної праці!🥰🥰🥰