Долучайся до факультету адвокатури!

Одним з найактуальніших питань для будь-якого студента є можливість працевлаштування після закінчення навчання в закладі вищої освіти.

Сприяння у працевлаштуванні своїх студентів є пріоритетним завданням факультету адвокатури. Задля допомоги у пошуку першого місця роботи, надання знань щодо написання резюме та спілкування з працедавцем, щорічно Факультет адвокатури проводить Ярмарок вакансій.

Ярмарок вакансій – унікальна можливість знайти роботу ще під час навчання та здобути практичні знання та досвід, що будуть в пригоді після закінчення університету.

В цьому році Ярмарок відбудеться 28 травня об 11 годині в Залі засідань Вченої ради. На захід запрошено представників адвокатських бюро, об’єднань, юридичних компаній. Не пропусти можливість зробити правильне рішення.

Долучайся до факультету адвокатури та будь з кращими!