Співробітники факультету

Хижняк Євген Сергійович – декан, к.ю.н., доцент

Народився 10 червня 1987 року в смт Софіївка Дніпровської області.

У 2005 році закінчив Софіївську середню ЗОШ №1 I-III ступенів зі срібною медаллю. За час навчання в школі був президентом школи, а також приймав активну участь у шкільному житті. В цьому ж році вступив до Інституту прокуратури та слідства ОНЮА. Приймав активну участь в академічному житті, був старостою курсу та головою Студентської Ради Інституту прокуратури та слідства ОНЮА.

У 2010 році отримав диплом магістра з відзнакою.

Жовтень 2010 – вступив до аспірантури Національного Університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю 12.00.09 «кримінальний процес», «криміналістика», «оперативно-розшукова діяльність», «судова експертиза».

У листопад і 2010 року став заступником директора Інституту національного та міжнародного права.

З 2012 р. – голова первинної  профспілкової організації МГУ.

У 2013 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня(к.ю.н.).

З квітеня 2013 р. – директор Економіко-правового коледжу МГУ.

З1 липня 2014 р. став директором Юридичного коледжу НУ «ОЮА».

З листопада 2016 р. – по теперішній час – відповідальний секретар Приймальної комісії  НУ «ОЮА».

З 1 вересня 2017 р. – декан факультету Адвокатури Національного Університету «Одеська юридична академія» .

Серебро Михаил Владимирович – заместитель декана, к.ю.н., доцент кафедры общетеоретической юриспруденции.

Серебро Михайло Володимирович – заступник декана, к.ю.н., доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції

Чекмарьова Лариса Юріївна - заступник з наукової роботи, асистент кафедри організації судових та правоохоронних органів.

Наумець Катерина Віталіївна - методист I та II курсу

Ярмак Валерія Володимирівна - методист III, IV та V курсу