Студенти Факультету адвокатури поїхали до прекрасного міста – Чернівці.

20 травня у рамках програми академічної мобільності студенти Факультету адвокатури разом з заступником декана з наукової роботи Чекмарьовою Л. Ю. поїхали до прекрасного міста – Чернівці, для того щоб  відвідати один із багатьох філіалів нашої альма-матер.

У перший день подорожі представники Чернівецького філіалу люб’язно зустріли наших студентів та провели цікаву екскурсію навчальним закладом. Також майбутнім юристам випала чудова нагода відвідати лекції від найкращих викладачів філіалу із різних предметів.Після цікавих лекцій студенти НУ «ОЮА» відвідали ЧНУ ім.Ю Федьковича.

Наступного дня була організована екскурсія Свято-Вознесенський чоловічий монастир «Банчени», далі студенти поїхали в м.Хотин, щоб помилуватися прекрасними пейзажами та колоритом Хотинської фортеці. Ввечері  всі зібралися в Корчмі для того, щоб  смачно повечеряти та отримати цікаві подарунки.

На третій день студенти взяли участь у науково-практичній конференції, а потім мали змогу прогулятися прекрасними вуличками мальовничого міста Чернівці. Після завершення подорожі студенти нашого університету поділились враженнями та розповіли, що це була одна із найцікавіших та найвеселіших мандрівок у їхньому житті.

Задоволені студенти факультету адвокатури отримали цікавий досвід, нові знайомства та готові до нових звершень!

Posted in Новини факультету, ЗМІ про нас.