Найкращий спосіб зробити дитину доброю – це зробити її щасливою!

“Найкращий спосіб зробити дитину доброю – це зробити її щасливою!” (Оскард Уальд)

Такої думки притримуються студенти нашого факультету та юні школярі!

Актив профбюро факультету адвокатури разом із юридичним ліцеєм та економічним ліцеєм м. Одеса, відвідали “Міський спеціалізований Будинок дитини №1”.

Протягом тижня Благодійності наші студенти збирали кошти, для того, щоб 3абеспечити діток необхідними їм засобами гігієни, солодощами, іграшками та розвиваючою літературою.

У відвіданому нами дитячому будинку живе близько ста маленьких діток, кожен з яких, є втіленням добра, обіймів і посмішок!

Надвичайно важливим є також ставлення керівництва до вихованців: кожен вихователь, няня, лікар дбають про діток з величезною любов’ю та трепетом!

Таке ставлення повинне бути прикладом для кожного  нас і мотивувати робити добрі справи кожного дня!

Posted in Новини профспілки, Новини факультету, ЗМІ про нас.