Дебют першокурсника, Одеса – багатонаціональне місто!

22 березня в стінах НУ «ОЮА» відбувся Дебют першокурсника, темою цьогорічного дебюту стала «Одеса – багатонаціональне місто»!

Факультетами були представлені такі національності як – українці, молдавани, греки, вірмени, татари, болгари, поляки, євреї, білоруси. Факультет адвокатури відтворив на сценітрадиції та життя татар.

Сміх та присмак конкуренції – це все “Дебют першокурсника 2019 ” на який  ми чекали цілий рік!Це дійство перший курс запам’ятає надовго, адже це перші дебютні кроки до творчого життя у НУ“ОЮА”.
Овації та відчуття радості не вщухали впродовж двох годин у концертній залі!

Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов не раз підкреслював, що студентське життя не обмежується лише лекціями, практичними заняттями та сесіями, в ній завжди має бути місце дружбу, творчості та веселим пригодам.

Вибухове шоу, потужні номери, яскраві команди від кожного факультету, запальні танці драйвова атмосфера та неймовірна енергія, якою зарядив на початку дійства Інститут цікавих наук.

Неповторні жарти та образи надовго запам’ятались членам журі. До складу журі, яке оцінювало виступи першокурсників, увійшли представники викладацького складу університету, Первинної профспілкової організації університету, Студентської ради, апарату президента НУ “ОЮА” і Центру культури.
Цього року, факультет адвокатури, здобув перемогу в номінації “Кращі костюми”. Вітаємо наших першокурсників, та бажаємо в майбутньому лише перемог!

Posted in Новини профспілки, Новини факультету.