Відкритий семінар від Голови Первинної профспілкової організації

В стінах Національного університету “Одеська юридична академія ” відбувся перший відкритий семінар від Голови Первинної профспілкової організації та від заступника обкому для профкому та профбюро університету.

На засіданні були присутні представники профкому нашої Alma Mater, а також завітали гості з інших університетів нашого славного міста. Голови профбюро усіх факультетів мали змогу поспілкуватися на актуальні теми, провести дискусії та ставити різноманітні питання, пов’язані із покращенням студентського життя.

Інтереси факультету адвокатури представив голова профбюро факультету – Олександр Жовтан. Ним було висвітлено звіт роботи студентів, протягом першого семестру навчання та представлено ще більш клопіткий план роботи на другий семестр.

Подібні заходи дають змогу студентам поділитися досвідом управлінської роботи та розширити поняття про профспілку, навчитися представляти свої інтереси перед іншими людьми та досягати нових цілей на майбутнє.

Posted in Новини факультету.