Студенти факультету адвокатури дізналися як розробити власну тактику

Сьогодні студенти факультету адвокатури дізналися як розробити власну тактику в кримінальному процесі.

Управляючий партнер Адвокатського об’єднання «Марков і партнери», адвокат Марков Олександр Сергійович провів надзвичайно цікаву лекцію та поділився власним практичним досвідом. Разом із студентами Олександр Сергійович проаналізував фабулу кримінальної справи, етапи кримінального провадження. Розказав про типові помилки у складанні процесуальних документів, на що потрібно звертати увагу адвокатові для ефективного захисту.

Отже, студенти отримали практичні поради від досвідченого адвоката, але власну тактику в кримінальному провадженні розроблять самостійно в своїй майбутній професійній діяльності.

Posted in Новини факультету.