Переможці обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Нещодавно завершився III (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед школярів, який проходив на базі факультету адвокатури. Протягом цих святкових вихідних викладачі факультету продовжили роботу з школярами.

З переможцями, які вибороли право представляти Одещину на IV (загальнодержавному) етапі олімпіади активно працюють заступник декана, к.ю.н., асистент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Серебро Михайло Володимирович та заступник декана з наукової роботи, асистент кафедри судових, правоохоронних органів та адвокатури Чекмарьова Лариса Юріївна.

За право представляти Одеську область на всеукраїнському рівні боротимуться переможці III (обласного) етапу олімпіади:

Парамоненко Карина Сергіївна – учениця 11 класу Березівської загальноосвітньої школи № 1.
Навроцька Єлизавета Ігорівна – учениця 11 класу Одеської спеціалізованої школи № 69.
Шестакова Марія Геннадіївна – учениця 10 класу Одеської гімназії № 9.
Чернова Варвара Сергіївна – учениця 10 класу Одеської спеціалізованої школи № 35.
Тоцевич Микола Русланович – учень 9 класу Одеського навчально-виховного комплексу № 84.

До слова, IV етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед школярів пройде вже найближчим часом – 18 березня.

Бажаємо школярам удачі та наснаги!

Posted in Новини факультету.