Лекція з адвокатом та керівним партнером Адвокатського об’єднання АФ “Легіон”

15 березня, на факультеті адвокатури пройшла лекція із Чернушич Спартаком Миколайовичем – адвокатом та керівним партнером Адвокатського об’єднання АФ “Легіон”, членом комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області.

Темою для обговорення стало внесення змін до ЦПК України які були прийняті 15 грудня 2017 року. Протягом лекції Спартак Миколайович розповідав і пояснював студентам нововведення кодексу. Однією з істотних новел стала поява нового процесуального суб’єкта – експерта з питань права.

Не менш важливими стали нововведення щодо процедури допиту свідків,а також зміни, що торкнулися розгляду справ в апеляційній інстанції.

Крім того варто зазначити інновації у сфері подання письмових доказів до суду, які учасники справи можуть подавати і в електронному вигляді.

Тож, підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що лекція пройшла вдало, адже студентам випала можливість дізнатися від професійного юриста зміни українського законодавства у сфері цивільного процесуального права та задати декілька питань, котрі їх цікавили, окрім теми лекції.

Posted in Новини факультету.