Лекція випускника нашого факультету – Павлишина Андрія

5 березня, на факультеті адвокатури пройшла лекція випускника нашого факультету – Павлишина Андрія Івановича. Наразі він адвокат, молодший партнер юридичної консалтингової компанії «Де-юрe», автор юридичних статей у журналах «Фокус» та «Форбс Україна». Темою зустрічі стало медичне право.

Перед початком декан факультету адвокатури – Хижняк Євген Сергійович – за доброю традицією, вручив лектору сертифікат «Видатний адвокат- юрист».

Під час лекції Андрій Іванович розповів про власну практику роботи з відомими українськими медичними компаніями, висвітлив різноманітні аспекти медичних послуг з юридичної точки зору. Окрім цього, поділився практикою вирішення питань щодо захисту громадян у випадках лікарської недбалості. Особливу увагу було приділено правам пацієнта відповідно до законодавства України, де адвокат дуже детально розібрав поняття «лікарської таємниці», виключення і безпосередній захист цього права.

Що ж, можна з сміливістю констатувати, що лекція пройшла у максимально теплій та комфортній атмосфері, адже і студенти, і лектор вели невимушену дискусію в ході обговорення почутого.

Posted in Новини факультету.