День відкритих дверей в НУ “ОЮА”

Наша академія завжди із радістю приймає своїх гостей та майбутніх студентів. І сьогоднішній день один із таких. Адже в НУ “ОЮА” пройшов День відкритих дверей для всіх зацікавлених абітурієнтів та їх батьків.

Інформаційна програма почалась з урочистої промови Президента академії – Сергія Васильовича Ківалова, та його презентації навчального закладу, в якій академік досить розгорнуто та детально висвітлив усі гідності ВНЗ, розповів про одну з найкращих матеріально-технічних баз України та Європи, високий рівень викладацької діяльності, а також представив кожен факультет НУ “ОЮА”, серед яких був і Факультет Адвокатури.

Після виступу Сергія Васильовича, слово надали декану нашого факультету – Хижняку Євгенію Сергійовичу – відповідальному секретарю приймальної комісії для вступників, який якнайкраще виклав і пояснив всю корисну інформацію абітурієнтам та батькам.

Завершилась загальна частина заходу приємним сюрпризом для всіх гостей – вітальним концертом від найталановитіших студентів НУ “ОЮА”.

Потім у всіх майбутніх студентів була можливість відвідати секцію кожного з факультетів, де декани підрозділів детальніше розповідали про свою діяльність та відповідали на всі питання, що цікавили аудиторію.

До стін академії завітало багато абітурієнтів та батьків, кожен з яких отримав всю додаткову інформацію, що цікавила найбільше, адже ми прагнемо максимально інформувати всіх, хто цього потребує і вже наступного семестру чекаємо нових талановитих та розумних студентів на Факультеті Адвокатури!

Posted in Новини факультету.