Дебют першокурсника – 2018

Безсонні ночі за написанням сценарію, прожиті вечори з репетиціями в стінах Академії, незабутньо проведені хвилини спільної роботи – все це підготовка наших першокурсників та їх наставників зі старших курсів до цього дня.

Кожен вкладав частину свого серця та душі, щоб представити рідний факультет на високому рівні на щорічному університетському конкурсі “Дебют першокурсника”.

Це день, який об’єднав сотні сердець з усіх куточків України , адже тематика конкурсу була націлена на культурну спадщину нашої держави.

Саме нашому факультету випала прекрасна нагода представляти колорит рідної та близької усім Одеси. Різноманітність цього міста, яку показала наша молодь, покорила серця не тільки майбутніх адвокатів, а й учасників з усіх факультетів!

Нашою великою родиною, хочемо щиро привітати усіх учасників дебюту з почесним ІІІ місцем, тому що попри прекрасний результат та феєричний виступ, перед цим усім передували довгі дні тренувань, поразки, розбіжності в думках та інтересах, але не зійти з дистанції їм допомогла єдина ціль…

Ціль, яка заставила жити та боротися до кінця!

Перемога!

Тому що Одеса – це місто, яке кинуло кожному з нас виклик!

Posted in Новини факультету.