Студенти ФА відвідали вихованців школи-інтернату для дітей із вадами слуху #91

Національний університет “Одеська юридична академія ” завжди славився тим, що зароджував і втілював у життя нові традиції.

Однією з таких традицій є те, що студенти нашої Академії постійно відвідують дитячі будинки та школи-інтернати міста Одеси.

Саме з такою метою 3 травня Профком Факультету Адвокатури разом із Студентською радою відвідав школу-інтернат для дітей із вадами слуху #91.

Наші студенти із легкістю знайшли спільну мову із вихованцями школи, грали в різноманітні ігри та вручили вихованцям приємні подарунки та солодощі. Діти, які навчаються у цій школі, надзвичайно обдаровані. Про це свідчать безліч картин, які висять на стінах школи, спортивні грамоти та медалі, а також їх очі, що світяться ентузіазмом та натхненням. Кожна дитина особлива по-своєму, тому в школі завжди панує атмосфера сімейної єдності.

Спілкуючись із керівництвом та адміністрацією, студенти по-справжньому відчули гостинний, затишний прийом і віддачу – саме це і надихає приїжджати до цих діток знову і знову!

Необхідно пам’ятати, що посмішка-це мова, якою спілкуються усі люди в світі!

Даруйте її один одному, щоб зробити цей світ трішки добрішим!

Posted in Новини факультету.