Профорієнтаційна робота на факультеті адвокатури набирає обертів

21 квітня в рамках підписаного меморандуму про співробітництво між факультетом адвокатури та Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання  пройшов майстер-клас з написання наукових робіт для Малої академії наук для учнів 9-11 класів.

Двогодинну лекцію з «Основ наукових досліджень» прочитав кандидат юридичних наук, заступник декана факультету адвокатури Серебро М.В. Варто додати, що даний захід проводиться вже втретє і саме цього року зібрав найбільшу кількість бажаючих пов’язати своє майбутнє з юридичною професією – 55 учнів з різних регіонів.

Щиро бажаємо школярам успіхів у підготовці своїх наукових досліджень та чекаємо знову на засідання секції правознавства Малої академії наук в Університеті, що відбудеться в жовтні 2018 року.

Posted in Новини факультету.