Інформаційна лекція від випускника Факультету Адвокатури Оляша Олексія

Студенти Факультету Адвокатури завжди мали чудову можливість отримувати не тільки теоретичну базу знань, а й поєднувати її з практичним досвідом.

Чудовою традицією в стінах нашого факультету стало проведення щотижневих лекцій від провідних адвокатів Одеси, багато з яких є вихідцями нашої Alma Mater.

Сьогодні була проведена надзвичайно інформаційна лекція від випускника Факультету Адвокатури Оляша Олексія, керівника юридичного відділу Південної РЕМ публічного акціонерного товариства “Енергопостачальна компанія Одесаобленерго”.

Адвокат провів цікаву лекцію та поспілкувався із студентами на тему господарського процесу.

Насамперед, такі види лекцій дають нашим студентам мотивацію та натхнення вчитися на прикладі успішних випускників нашої Академії.

Posted in Новини факультету.