Для студентів факультету адвокатури була проведена лекція правозахисником з Ізраїлю

6 грудня для студентів факультету адвокатури ізраїльським суддею Ariel Bergner була проведена лекція. Її темою стала правова система Ізраїлю. Лектор в доступній формі пояснив всі тонкощі судової діяльності і навів приклади з власного досвіду. Також були розкриті всі особливості судової практики,а за допомогою презентації студенти мали змогу побачити основні схеми судоустрою Ізраїлю.Ariel Bergner на прикладі власних справ показав всі плюси та мінуси судової системи Ізраїлю. Дані лекції являють собою хорошу базу знань для майбутніх юристів-практиків. Будемо сподіватись,що спілкування студентів з правозахисником такого рівня безсумнівно піде їм на користь!
Стаття: Альона Паламаренко
Літературний редактор: Анастасія Ткаченко
Фото: Ярина Сук

Posted in Новини факультету.