20-річчя НУ “ОЮА”

1 грудня Національний університет «Одеська юридична академія» відзначав своє 20-річчя. Урочистою частиною свята був захід у банкетному залі «Ренесанс». Концертна програма була розділена на кілька частин.Перша частина вечора – фінал конкурсу «Міс академія – 2018». Прекрасні студентки представляли свої факультети, демонстрували таланти і показували себе у всій красі. Підсумком конкурсу стало нагородження фіналісток та вручення подарунків. Студентки факультету адвокатури отримали наступні номінації: Аліна Ярощук – «Міс талант», Катерина Зможна – «Міс стиль», Анастасія Махновська – «Міс елегантність». Президент академії – Сергій Васильович Ківалов особисто привітав кожну з конкурсанток і вручив пам’ятні подарунки.Другу частину атмосферою зарядив запрошений гість – Монатік! Кожен в залі перейнявся ритмами запальних танців і пісень співака.День народження рідної академії став святом для кожного зі студентів і залишиться в пам’яті ще надовго! Vivat academia!
Стаття: Альона Паламаренко
Фото: Ярина Сук
Літературний редактор: Анастасія Ткаченко

Posted in Новини факультету.