В стінах НУ “ОЮА” пройшла VІІ Міжнародна науково-практична конференція «АДВОКАТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНІСТЬ ТА МАЙБУТНЄ»

До 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія була проведена VІІ Міжнародна науково-практична конференція «АДВОКАТУРА: МИНУЛЕ, СУЧАСНІСТЬ ТА МАЙБУТНЄ», учасниками якої стали:
– Завальнюк Володимир Васильович, ректор НУ «Одеська юридична академія», к.ю.н., професор, Заслужений юрист України.
-Ульянова Галина Олексіївна, проректор з наукової роботи, професор, доктор юридичних наук.
-Бакаянова Нана Мезенівна, д.ю.н., завідуюча кафедрою організації судових, правоохоронних органів та адвокатури НУ «Одеська юридична академія», адвокат, секретар дисциплінарної палати КДКА Одеської області.
– Хижняк Євген Сергійович, декан факультету адвокатури НУ«Одеська юридична академія», к.ю.н., доцент.
– Бронз Йосип Львович, адвокат, Голова Ради адвокатів Одеської області, Заслужений юрист України.
– Тулякова Марина Анатоліївна, адвокат, Голова дисциплінарної палати КДКА Одеської області.
– Фомін Ігор Юрійович, адвокат (м. Київ), керуючий партнер АО «Фомін і партнери».
– Павленко Олександра Сергіївна, адвокат (м. Київ), керуючий партнер Юридичної компанії «Pavlenko Legal Group».
– Кухнюк Дмитро Володимирович, адвокат (м. Київ), к.ю.н., доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, керуючий партнер АО «Мельник, Кухнюк і партнери».
– Зуєва Лариса Євгенівна, суддя-спікер Одеського апеляційного адміністративного суду, к.ю.н, медіатор (DAA) Deutsche Anwalta Akademie.
-Ніцевич Артур Олександрович, адвокат (м. Одеса), керуючий партнер Міжнародної юридичної служби Interlegal.
– Іваницький Сергій Олександрович, к.ю.н., доцент, завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.Теми майстер-класів в різноманітних сферах юридичної діяльності піднімали низку серйозних проблем та питань в юридичній сфері.Серед них були:
«Етичні аспекти професійної діяльності адвоката», «Тактика захисту у кримінальному», «Адвокатура на стражі політики: як це працює?», «Реформа адвокатури як складова судово-правової реформи», «Актуальні питання дисциплінарної відповідальності адвоката», «Адвокат і суддя: аспекти процесуальної взаємодії за новим процесуальним законодавством», «Захист прав клієнтів у галузі морського права та міжнародної торгівлі».Також вперше на подібній міжнародній конференції, адвокати-учасники майстер-класів, що зареєструвались мали можливість отримати сертифікат про підвищення юридичної кваліфікації.Це була неймовірно масштабна конференція, адже загальна кількість учасників, що публікували тези сягла 350 осіб, а загальна кількість адвокатів-учасників майстер-класів – 265.Студентів факультету адвокатури, бажаючих відвідати майстер-класи також виявилось немало, адже такий захід надає колосальний досвід для майбутньої професії, а також можливість знайти відповідь на багато специфічних професійних питань з досвідченими практиками.
Фото: Ярина Сук, прес-центр академії

Posted in Новини факультету.