Студенти факультету адвокатури прийняли участь в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”

“Бути сильним – добре, розумним бути – вдвічі краще”- принцип, який актуальний завжди.
Цей вираз, став своєрідним гаслом турніру “Що? Де? Коли?”, що відбувся в стінах НУ “ОЮА”.
На гру зібралися найкмітливіші студенти з усіх факультетів, щоб позмагатися між собою та показати свої знання і вміння знаходити істину у найкаверзніших питаннях.Хочемо подякувати учасникам команди ФА за те, що взяли участь у цій нелегкій грі і достойно відстояли честь факультету!Наші інтелектуали зайняли 3 місце, успішно випередивши 6 команд-суперників, що є досить високим показником.Розвивайтеся, удосконалюйте знання та навички і в жодному разі не зупиняйтеся на півшляху до успіху.
Хочемо також виразити велику подяку організаторам гри, які сприяють всебічному розвитку наших студентів і мотивують їх на нові звершення.
Фото: Елла Дімова

Posted in Новини факультету.