Міс НУ “ОЮА” – 2018!

У стінах Національного університету “Одеська юридична академія” щорічно відбуваються різноманітні події, які вже увійшли в історію студентського життя як традиція. Однією з таких подій є проведення найочікуванішого конкурсу- Міс НУ “ОЮА”. Зовсім нещодавно відбувся перший етап- півфінал конкурсу, у якому взяли участь 23 учасниці з усіх факультетів нашого Університету. Дівчата вміло показали свої таланти та вразили глядачів своєю харизматичністю та красою.На жаль, не всім учасницям вдалося пройти у фінал… Але це не стосується факультету адвокатури, адже усі три наші представниці отримали можливість – продовжити боротьбу за звання Міс НУ “ОЮА” уже в фіналі.
Дякуємо нашим студенткам, які так довго, але впевнено і старанно готувалися до конкурсу! Вони вклали надзвичайно багато сил, щоб все було на найвищому рівні!Аліна Ярощук, Анастасія Махновська та Катерина Зможна-наші красуні, які захищали честь факультету! Виражаємо Вам велику подяку та бажаємо натхнення на нові досягнення уже в фіналі конкурсу!
Вітаємо!

Posted in Новини факультету.