Екскурсія для студентів МГУ в стінах Музею історії адвокатури

21 листопада 2017 року на факультеті адвокатури НУ «ОЮА» для студентів 2 курсу Інституту права, економіки та міжнародних відносин МГУ було проведено екскурсію по аудиторіям корпусу, що представляють собою Музей історії адвокатури.Як знавець адвокатури, екскурсоводом виступила заступник декана з наукової роботи, асистент кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури – Чекмарьова Лариса Юріївна, а супроводжуючими організаторами були: завідуюча кафедрою цивільного та господарського права і процесу, д.ю.н., професор, Заслужений юрист України – Кізлова Олена Сергіївна та к.ю.н., доцент – Діденко Лариса Василівна.В ході самої екскурсії студентам було висвітлено найцікавіші моменти історії одеської та всеукраїнської адвокатури, її зародження, розвиток, а також ознайомлено з біографією найвидатніших постатей давньої та сучасної адвокатської діяльності.
Гості факультету адвокатури з великою увагою та цікавістю сприймали матеріал, чим були задоволені і приємно вражені не тільки студенти, а й організатори заходу.
Стаття: Ярина Сук
Фото: Ярина Сук
Літературний редактор: Анастасія Ткаченко

Posted in Новини факультету.