Видатний одеський адвокат відвідав факультет адвокатури

Сьогодні студенти факультету адвокатури мали можливість поспілкуватися з Олександром Сергійовичем Марковим– управляючим партнером Адвокатського об’єднання «Марков і парнери».

Адвокат розповів про недопустимість доказів в кримінальному провадженні, тактику їх встановлення. Олександр Сергійович коротко описав основні етапи кримінального процесу, на що потрібно звернути свою увагу адвокатові при побудові свого захисту. Навів безліч прикладів з своєї юридичної практики, щодо порушень в досудовому розслідуванні та кримінальному провадженні. Наприклад, право на мовчання, право на захист. Загалом інформація була дуже цікавою та потрібною. Лектор зазначив помилки, на які потрібно звертати свою увагу майбутньому адвокату для професійного та якісного захисту.

Така практика проведення лекцій потрібна в наш студентський час, аби дізнаватися усе більше про практичну сторону діяльності адвоката. Тому керівництво факультету підходить до цього з особливою увагою.

Усе для вас, студенти!

Стаття: Ляшенко Діана

Літературний редактор: Анастасія Ткаченко

Фото: Ярина Сук

Posted in Новини факультету.