Лекція від студентів ФА про працевлаштування

Що ж таке студентське життя? Це насичені дні, наповнені емоціями від кожного подиху дорослого існування. 14 вересня стало новим ковтком свіжого повітря для кожного зі студентів нашого факультету. Тому що саме в цей день була проведена лекція від студентів Факультету адвокатури про працевлаштування. Вступне слово було надано декану факультету Хижняку Е. С., який з радістю представив чудових лекторів і розповів аудиторії про нюанси працевлаштування студентів ФА. Після чого лекція почалася з виступу студентки 6 курсу Захарової Даші, яка розповіла про найбільш поширені помилки при складанні резюме. А ось Горбенко Денис і Лілія Конєва поділилися з студентами таємницями і хитрощами про які потрібно знати приходячи на співбесіду. Також лектори розповідали про будні адвокатів і про свій кар’єрний ріст, адже і вони з чогось починали. Лекція більше нагадувала зустріч старих знайомих – відчувалася невимушеність і інтерес всієї аудиторії. Сподіваємося, що нашим улюбленим студентам знадобляться настанови і поради, про які вони дізналися під час лекції.

Стаття: Альона Заяць
Літературний редактор: Анастасія Ткаченко
Фото: Ярина Сук

Posted in Новини факультету, Центр працевлаштування студентів та випускників "Кар'єра".