І знову привіт, “Світанок”

“Людство повинне дати дітям найліпше, що має” — це теза з Конвенції ООН про права дитини. І кожен з нас є частинкою людства, тому найліпше повинне починатися з нас. Сьогодні, 17 вересня, студенти факультету адвокатури відвідали дитячий будинок «Світанок». Завітавши до дітлахів, кожен з нас відчув тепло в душі. Майбутні юристи самі стали дітьми,бавлячись з вихованцями дитячого будинку. Зустріч розпочалася з вручення подарунків та солодощів. Вже навіть дорослі студенти на мить мали змогу відчути тендітність дитячої душі, котра не зіпсована сучасним світом. Не можна залишитися байдужим до проблеми сирітства, коли хоча б один раз стикаєшся з цим горем. Допомогти може кожен і не обов’язково для цього мати великі статки.

Стаття: Альона Заяць
Літературний редактор: Анастасія Ткаченко
Фото: Ярослав Левицький

Posted in Новини профспілки, Новини факультету.