Екскурсія в найстрашніший музей Одеси для студентів ФА

Сьогодні студенти факультету адвокатури завітали до Одеського анатомічного музею під чуйним керівництвом Свиди Олексія Георгійовича – кандидата юридичних наук, доцента кафедри організації судових, правоохоронних органів та адвокатури, а також куратора 1 курсу Факультету адвокатури.Відкриття музею відбулося в 1900 році разом з відкриттям самого медичного інституту. Музей є одним з найстаріших музеїв України в галузі медицини, його засновником прийнято вважати першого завідуючого кафедрою анатомії – професора Батуєва. Більшість експонатів музею, були доставлені з різних куточків світу, є і такі, які були виготовлені студентами та викладачами інституту. У музеї студенти оглянули більше 3000 експонатів, серед яких одних тільки черепів близько 100 штук, кілька десятків людських скелетів – представників різних народів та рас. Тут навіть є фрагменти людських тіл, знайдені при археологічних розкопках єгипетських пірамід. Особливо вражають експонати людських органів. Гід музею провів дуже докладну та захоплюючу лекцію про препарати музею. Загалом студенти дізналися і побачили багато цікавого, що пов’язано з анатомією людини, відвідавши «музей, де мертві навчають живих».

Стаття: Ляшенко Діана

Літературний редактор: Анастасія Ткаченко

Фото: Елла Дімова

Posted in Новини факультету.