Дуглас Нікола і факультет адвокатури

Сьогодні на факультет адвокатури завітав американський адвокат Дуглас Нікола, управляючий партнер юридичної компанії  Nichol & Associates.  На зустрічі з студентами він поділився власним досвідом  у сфері юриспруденції.  Розповів про структуру цивільного прав США, особливості судової системи та процес ліцензування адвокатів. При порівнянні лектором навчального процесу американських та українських  юридичних вузів в студентів виникли деякі питання на які адвокат з радістю відповів. На лекції також були підняті питання про реформування та вдосконалення права в цілому. Загалом зустріч була дуже пізнавальною для усіх. А спілкування з захисником такого рівня безсумнівно буде корисним для майбутніх молодих юристів.

Стаття: Діана Ляшенко

Літературний редактор: Анастасія Ткаченко

Фото: Елла Дімова

Posted in Міжнародне співробітництво, Новини профспілки, Новини факультету.