Діяльна адвокатура!

Сьогодні, 11 вересня, на Факультеті Адвокатури відбулася ознайомча лекція для всіх студентів, яким не байдуже майбутнє нашого факультету. Декан ФА Хижняк Е. С. розповів про плани найближчих заходів, які передбачаються в академії та на ФА, зокрема.

Разом з деканом з промовою виступила заступник декана з наукової роботи Чекмарьова Л. Ю., яка розповіла про проведення різноманітних конференцій, якими зацікавилися як новачки, так і студенти, які раніше брали участь.

А ось про плюси участі та перспективу всіх учасників Дискусійно-аналітичного клубу “Право і цивілізація” розповів куратор – Ковбасюк С. В.

Право виступити також було надано нашим прекрасним керівникам Профкому та Студентської ради – Інесі Матевосян та Ірині Салій, які повідомили про заходи культмасового характеру.

Подібні зустрічі є корисними як для навчання, так і для загального розвитку кожного!

Тому слідкуйте за нашими новинами, Ви не можете це пропустити!Фото: Ярина Сук

Posted in Новини профспілки, Новини факультету.