День посмішки!

Smile is the only language that everybody understands! З цим гаслом ми розпочали другий день нашого тижня здоров’я! Всі повинні пам’ятати, що щира посмішка – одне з найбільших і найкращих вмінь в нашому житті. Посміхайтеся не тільки близьким та рідним, навчіться йти назустріч недругам, проблемам та невдачам із посмішкою та оптимізмом. Даруйте хороший настрій один одному, підтримуйте у тяжкі хвилини та живіть щасливо. І не забувайте, справжня усмішка – це завжди вдалий початок чогось нового. Прекрасний приклад цього нам сьогодні показали представники Профкому, даруючи студентам та викладачам наліпки із різноманітними смайлами, кожен з яких дарував позитивний настрій та мотивацію на увесь день!Дякуємо Профкому Факультету адвокатури за можливість урізноманітнювати наші веселі студентські будні!

Не шукайте причини, щоб посміхатися життю, вмійте їх бачити в найпримітивніших дрібничках!

Posted in Новини профспілки, Новини факультету.