День фізичної культури і спорту в НУ “ОЮА”!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Отож, наше керівництво – залучає в спортивні зали, на майданчики якнайбільше студентів, але найголовніше – створює для цього відповідні умови.

Тому сьогодні з самого ранку було проведено ряд заходів за участі наших керівників. Декан ФА Хижняк Євген Сергійович та наш незамінний деканат не залишилися осторонь і прийняли активну участь в ранковій пробіжці, зарядці, в грі у волейбол, а також приєдналися до велозабігу. Тим самим показавши майстер-клас для своїх студентів. А студенти – отримали змогу займатися спортом пліч-о-пліч з усією дружною сім’єю ФА!

Що ж сердечно вітаємо з Днем фізичної культури і спорту! Зичимо усім міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів!

Стаття: Анастасія Ткаченко

Фото: Елла Дімова

Posted in Новини профспілки, Новини факультету.