Ми чекаємо на Вас в Школі юного адвоката!

Не секрет, що для того, щоб стати справжнім студентом, потрібно здати першу сесію, але факультет адвокатури вже вдруге дарує абітурієнтам можливість пройти демо-версію студентського життя.

Хочете познайомитися з основами юридичних знань, перевірити себе і зробити перші кроки в освоєнні професії адвоката❔

Ми чекаємо Вас в Школі юного адвоката!

Під чудким керівництвом декана факультету адвокатури Стоянова Миколи Михайловича Ви дізнаєтеся всі грані професії захисника, навчитеся відстоювати свої права і права клієнта!

Вам буде надана можливість ближче пізнати один одного і свою майбутню спеціальність, познайомитися зі студентами ФА, дізнатися відповіді на всі запитання, побачити красу Одеси на власні очі, скупатися в теплих водах Чорного моря і зануритися в атмосферу студентського життя.

️Коли? З 1 по 7 серпня 2017 року

Де? У стінах національного університету “Одеська юридична академія”

‼УЧАСТЬ У ДАНОМУ ПРОЕКТІ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ПОСТАВИЛИ ФА 1 ПРІОРИТЕТОМ, А ТАКОЖ ВСТУПНИКІВ НА КОНТРАКТНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ‼

Не пропустіть свій шанс, ми чекаємо саме на Вас❗

Заповнюйте анкету

Для більш детальної інформації звертайтеся за телефоном:

+380634485121 – Анастасія

+380961937197 – Вікторія

Posted in Новини факультету.