Регіональна нарада щодо деталей проведення в 2017 році єдиного фахового випробування для вступу до магістратури

12 червня 2017 року в актовому залі НУ «Одеська юридична академія» відбулась регіональна нарада щодо деталей проведення в 2017 році єдиного фахового випробування для вступу до магістратури за спеціальність 081 «Право», організаторами якої стали Міністерство освіти і науки України та Міністерство юстиції україни, за підтримки програми USAID «Нове Правосуддя» та Офісу координатора проекту ОБСЄ в Україні, а також за присутності декана факультету адвокатури, який став першовідкривачем програми USAID в НУ «ОЮА» – Миколи Миколайовича Стоянова.

На нараді обговорювався експеримент 2016 року по впровадженню в 9 вишах єдиного фахового випробування при вступі до магістратури за спеціальністю 081 «Право», правила, формат та процедура проведення єдиного вступного випробування в 2017 року.

Стаття і фото: Ярина Сук

Літературний редактор: Анастасія Ткаченко

Posted in Новини факультету.