«По той бік» Ярмарки вакансій або історії з життя працевлаштованих

Кожен студент факультету адвокатури мріє про блискучу кар’єру, але досить складно конкурувати на ринку праці не маючи професійного досвіду.

Керівництво факультету піклується про долю своїх студентів, надаючи їм підтримку у працевлаштуванні. За допомогою Центру працевлаштування студентів та випускників «Кар’єра», а також зусиллями декана факультету адвокатури Стоянова Миколи Михайловича, я отримав шанс працювати в ЮК «Хільман і Партнери».

Юридична компанія надає широкий спектр юридичних послуг, це дозволяє мені стрімко розвиватися і здобувати безцінний досвід. Колектив компанії відрізняється високим професіоналізмом, компетентністю і морально-етичними якостями.

Я дуже радий наданій можливості, і готовий почати старт професійної кар’єри.

Віталій Ткачук, 4 курс

ЮК «Хільман і Партнери»

Posted in Новини факультету, Центр працевлаштування студентів та випускників "Кар'єра".