«По той бік» Ярмарки вакансій або історії з життя працевлаштованих

Багато хто вважає, що навчатися в нашому університеті складно і в майбутньому, після закінчення академії, буде легше. Я, можливо, багато кого розчарую, але це не так — потім буде важче. Одна з проблем, з якою доводиться зіткнутися кожному випускникові ВНЗ –  працевлаштування. Всі роботодавці бажають мати працівника з досвідом роботи, тому важливо отримати його  протягом студентських років.

Завдяки «Ярмарці вакансій», я потрапив до успішної і відомої юридичної компанії «Лідер Консалтинг Груп» з чудовим колективом, під керівництвом відомого в професійних колах адвоката – Довженка Олексія Юрійовича.

Коли починаєш працювати за професією, то розумієш, що кожна помилка чи неуважність юриста має свої наслідки для клієнта і дуже часто ці наслідки фатальні.  Попри значну відповідальність за кожну свою дію, слово, що сказане в суді чи написане в процесуальному документі, робота юриста дуже цікава і різноманітна: кожного дня нові ситуації, нові люди, знайомства.

Дуже приємно зустрічати свого декана та викладачів, до яких ще нещодавно ходив на лекції та семінари, в судах, поліції, прокуратурі та інших органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Хочу висловити подяку деканові факультету адвокатури – Стоянову Миколі Михайловичу за надану  можливість на конкурентній основі працевлаштуватися в одній з кращих юридичних компаній Одеси.

Дзюба Максим, 4 курс

ЮК «Лідер Консалтинг Груп»

Posted in Новини факультету, Центр працевлаштування студентів та випускників "Кар'єра".