Змагання з футболу за кубок UNBA-2017

8 квітня 2017 року на території спортивного комплексу НУ «Одеська юридична академія» пройшло змагання з футболу за кубок UNBA-2017, в якому брали участь 19 команд професійних адвокатів з усіх куточків України.

Серед учасників була збірна Одеської області, одним із членів якої став декан факультету адвокатури — Микола Михайлович Стоянов.

Наша команда показала високий рівень підготовки, витримки й завзяття до перемоги, завдяки яким гідно відіграла чотири сильних матчі.

На наступний день був проведений товариський матч збірної НУ «ОЮА» з переможцями чемпіонату. Її результатом була нічия — 1:1. А чемпіонами, до речі, стала команда адвокатів Черкаської області, яка отримала право представляти Україну на Міжнародному чемпіонаті Mundi Advocat, з чим хочемо щиро привітати їх і побажати перемоги в подальшому етапі змагання.

Хотілося відзначити особливу атмосферу ігор: насиченість, напруженість і активність, за якими було цікаво спостерігати весь час, а також  відмінну підтримку глядачів, що надихала команди на успіх.

Стаття: Тетяна Маснюк

Літературний редактор: Ярина Сук

Фото : Ярослав Левицький

Posted in Новини факультету.