Круглий стіл на тему «Обговорення питань змін в процесуальні кодекси України та правила адвокатської етики»

8 квітня 2017 року за підтримки Національної асоціації адвокатів України пройшов круглий стіл, присвячений обговоренню питань щодо змін до процесуальних кодексів України та Правил адвокатської етики, на який було запрошено адвокатів Одеської області та інших регіонів України.
Однією з актуальних тем зборів стала «Доцільність змін до КПК України в частині порядку обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою». Доповідачем якої був Стоянов Микола Михайлович –адвокат, декан факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія»,кандидат юридичних наук, доцент.
Також до обговорення висувалась теми актуальності внесення змін до КПК України щодо реалізації права на захист у кримінальному провадженні, детальний розгляд європейських стандартів захисту прав людини в кримінальному провадженні та їх врахування при нормативному внесенні змін до Кримінального процесуального кодексу України, відшкодування шкоди в рамках кримінального провадження та необхідність змін до КПК України в цьому напрямку, доповідачами яких були Гловюк Ірина Василівна – в.о. завідувача кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія», д.ю.н., доцент, Дроздов Олександр Михайлович – к.ю.н., адвокат, Голова ВКДКА України, Перший проректор ВША НААУ, доцент та Стєбєлєв Антон Михайлович – к.ю.н., адвокат, засновник АО «Колегія адвокатів України» (м. Харків). Не менш важливою та цікавою стала доповідь про проблеми дотримання Правил адвокатської етики в адвокатській діяльності (з урахуванням практики ВКДКА та судової практики) та розгляд проблем дотримання Правил адвокатської етики в адвокатській діяльності (з урахуванням практики ВКДКА та судової практики).
По завершенню засідання пройшло підбиття підсумків круглого столу, за якими всі учасники зібрання дійшли висновку про актуальність та необхідність даного з`їзду.

Стаття: Ярина Сук

Фото: Прес-центр НУ”ОЮА”

Posted in Новини факультету.