Наш новий спортивний успіх

Студенти факультету адвокатури не перестають вражати своїми талантами. Важко уявити, в якій сфері вони проявлять себе в наступний раз, де розкриються з найкращого боку і зможуть досягти найвищих результатів. Студентка 3 курсу ФА Кирева Сабіна довела всім, що сила волі, бажання бути кращою і витривалість в кінцевому підсумку призводять до перемоги. Сабіна стала бронзовою призеркою у Фіналі Кубка України з панкратіону.

Проходило змагання 22 квітня у місті Вінниця. За результатами турніру, збірна Одеської області серед 16 команд-учасниць з усієї України посіла 1 місце в командному заліку в розділі грепплінг-гі, а також 3 місце в розділі грепплінг.

За словами Сабіни, разом з нею за перемогу боролися понад 500 спортсменів. Дух суперництва, спортивний азарт, бажання перемоги – все це злилося воєдино. «Панкратіон для мене став відкриттям. Я знала лише те, що він є древнім олімпійським видом єдиноборств, одним із найбільш складних і цікавих. Мені запропонували взяти участь в турнірі, і я погодилася, оскільки хотіла оцінити свої сили у цьому виді спорту. Я була приємно здивована, емоції переповнюють мене до цих пір. На досягнутому я не зупинюся, буду розвиватися і надалі покажу ще кращий результат!»

Стаття: Ольга Заборовська

Літературний редактор: Анастасія Дробязко

Фото : Кирева Сабіна

Posted in Новини факультету.