НААУ та Одеська юридична академія розвиватимуть спільні академічні та експертні проекти — меморандум

Національна асоціація адвокатів та Національний університет “Одеська юридична академія” уклали Меморандум про співробітництво. Документ підписали під час урочистої церемонії Голова НААУ Лідія Ізовітова та президент Одеської юридичної академії Сергій Ківалов у Залі вченої Ради Університету.Меморандум визначає цілі та напрямки співпраці, обмін інформацією і досвідом, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, розвитку адвокатури, захисту прав і свобод людини та громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди дотримання загальноприйнятих норм і принципів. НААУ та університет проводитимуть спільні заходи, проекти і програми з метою здійснення професійної підготовки фахівців у галузі права.

Експерти НААУ та науковці університету спільно розроблятимуть пропозиції щодо проектів законів та інших нормативно-правових актів, робочих навчальних та державних програм і планів дій, стратегій тощо, проводитимуть спільну дослідницьку та видавничу діяльність. Меморандум передбачає впровадження в Університеті нормативних дисциплін з історії становлення та розвитку інституту адвокатури, відкриття тематичних кабінетів та аудиторій. Окрім того, документ передбачає організацію навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі рад адвокатів регіонів згідно з графіком навчального процесу та з дотриманням вимог чинного законодавства України.

Джерело: Національна Асоціація Адвокатів України