«АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУДОУСТРОЮ ТА ФОРМУВАННЯ КОРПУСУ СУДДІВ»

📢Шановні колеги!📢

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції науковців, суддів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, молодих вчених, аспірантів та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУДОУСТРОЮ ТА ФОРМУВАННЯ КОРПУСУ СУДДІВ», яка відбудеться 13 травня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» (65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2) До участі в міжнародній науковій конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері юридичних наук.

📜ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

📌Організаційні основи судоустрою України: напрями подальшого удосконалення; 📌Формування Верховного Суду: результати та перспективи; 📌Проблеми добору на посаду судді та шляхи їх вирішення; 📌Роль органів суддівського самоврядування у формуванні корпусу суддів.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

⏳Дедлайн до 28 квітня 2017 року!

Більш детальна інформація в файлі!

Posted in Новини факультету.