«Я пам’ятаю …. Я присвячую»

Уже вп’яте факультет адвокатури гостинно приймає студентів з різних факультетів на літературно-музичному вечорі.

tzga7lzxjb4 Приємно було почути як нові так і давно відомі вірші.

1fpyfxjeows

Пісні гуртів «Бумбокс», «Валентин Стрикало» і «Океан Ельзи» співали всією аудиторією.

xamv3qn34ne

Також протягом вечора ми почули багато авторської інтимної поезії, яку глядачі слухали з особливим задоволенням.

cpe73ksiq7i Тема вечора досить широка в своєму розумінні, тому і посвячення були різним людям, таким як: колишнім друзям, коханим, колишній половинці, гарному настрою, а також найріднішим людям – батькам.

p7lgojpljss-1 Заступник голови профкому Ілона Андрєєва, торкнулася теми про людей, яких на жаль вже немає з нами, і про тих, кого ми забуваємо.

weipils5mfq Ткаченко Анастасія, голова прес-центру, і Ярина Сук присвятили чудову пісню всім хорошим друзям як з минулого, так і з сьогодення. Важливою частиною вечора були провідні. Дробязко Анастасія та Сивак Володимир гармонійно доповнювали один одного і створили доброзичливу і ніжну атмосферу, за що їм окрема подяка. Цей літературно-музичний вечір запам’ятався своєю щирістю і відвертістю.

p0j_m7yw4gu

Не дивлячись на те, що люди бачилися вперше, вони ділитися частинкою своїх переживань, частинкою своєї душі.

e5oglhyntnu Спасибі всім, хто був присутній з нами. Не бійтеся показати себе і свої почуття.

Стаття: Тетяна Маснюк

Фото: Анна Федоренко

Posted in Новини профспілки, Новини факультету.