Презентація результатів моніторингу реалізації Кримінального процесуального кодексу України.

22 листопада 2016 року в Одесі відбулась презентація результатів моніторингу реалізації Кримінального процесуального кодексу України, який проводився у судах м. Києва.
На презентації обговорили актуальні питання архітектури судової системи в зв’язку з проводеною судовою реформою в Україні.
Круглий стіл відвідали: заступник голови Вищого спеціалізованого суду України – Кравченко С. І., заступник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини – Хмарук Ю. В., представник інституту прикладних гуманітарних досліджень –Буроменський Н. В., а також представники багаточисленних міжнародних організацій, які були зацікавлені в обговоренні.
Після ознайомлення з методикою моніторингу і особливостями збору інформації і презентації основних результатів моніторингу, учасники круглого столу приступили до обговорення причин, які лежать в основі недоліків, виявлених в ході аналізу.

%d0%bf%d0%b0
Також прийняв участь у круглому столі декан факультету адвокатури Національного Університету «Одеська Юридична Академія» – Стоянов М.М., який виступив на підтримку реформи кримінальної юстиції в Україні і обговоренню основних проблем, які призвели до появи недоліків правозастосування в області кримінального права.

collage
Стаття: Ярина Сук

Posted in Новини факультету.