Екскурсія в апеляційний суд – корисний спосіб дізнатися більше про діяльність суду

24 листопада відбулася екскурсія в Одеський апеляційний адміністративний суд для студентів 1 курсу факультету адвокатури за підтримки декана факультету Стоянова Миколи Михайловича.

hheiycmboe4

Адже він вважає, що студенти повинні всебічно розвиватися, дізнаватися про все на практиці, а не лише з підручників. Саме з цього приводу для студентів організовуються екскурсії в різні види судів для вивчення структури суду та його апарату.

jkbqccjx_ce

Студенти побували в кабінеті, де займаються аналізом судової статистики; відвідали зал судових засідань. Після цього всі могли побувати на судовому засідання і ознайомитися з процесом в ролі спостерігачів. Студентам дуже сподобалась екскурсія так, як вони могли на практиці побачити устрій суду та судового процесу.

hont2lvwxnwwrwod5upluq

Олексюк Юрій, студент 1 курсу ФА, вперше побувавши в суді, поділився своїми враженнями: «Сидячи на лекціях та семінарах, я читав матеріал, але важко уявляв його в дії, тому коли оголосили екскурсію в апеляційний суд Одеси, я ні на мить не задумався і тут же подав свою заявку. Особисто мене вразив устрій суду і його злагоджена робота. Тут кожна людина по-своєму важлива і завдяки їх спільній роботі, здійснюється правосуддя.»

mrtwdnv1mqg

Стаття: Тетяна Маснюк