День факультету адвокатури!

Більшість з вас чули та знають, що факультет адвокатури щорічно святкує свій День Народження 13-го жовтня.

Хоч, вечір 13-го доречніше назвати підготовкою до святкування, так як все найцікавіше починається опівночі 14 жовтня – день, котрий дійсно є Днем Народження нашого улюбленого факультету.
За більш детальною інформацією з цього приводу звертайтесь до першого випуску «Прожектор ФА» (https://www.youtube.com/watch?v=1WOtNQWaUhI).

Цього року факультету виповнилось 11 років!
Святкування почалось із запрошення всіх бажаючих сфотографуватись біля іменної фото-зони.

lowwjoearuyuophbgplg30
Далі почались події, які складно вмістити в одну ніч, однак, вмілим, талановитим студентам факультету адвокатури разом з їх деканом, котрий завжди поруч та готовий допомогти, це вдалось.

eovz-r9_db8
Також, слід відзначити гостей нашого свята, які, незважаючи на погодні умови, прийшли поринути у святкову атмосферу факультету адвокатури. Дякуємо, що ви завжди з нами!

lw3fgeygjpy79t-jb8lgu8gt7eftvtmoo

В Україні може вже й не панують гетьмани, та на факультеті адвокатури Стоянов Микола Михайлович 13.10.16 офіційно склав присягу на вірність своєму факультету і своїм студентам, піднявши булаву, котра подолала довгий шлях з Днепра до Одеси.

wbrxflsxyv4jxw1u2tt1ig
У цю чудову ніч таланти факультету адвокатури змогли заявити про себе на сцені «Atlantic». Здається, їм це вдалось!

npfrfm9iydyihmbwvhzuhu
Приносимо подяку нашому найкращому Профкому за організацію заходу такого масштабу! Голова Профкому, Ілона Андрєєва, та її команда завжди з ФА!

qp-p3flpxyi
Звичайно, зробити незабутню ніч допомогли MC Kovёr та MC Кірюня. Дякуємо хлопцям за їх драйв, який запалив всіх, та окрема подяка за кач DJ Stoletoff.  Це святкування не могло залишити байдужим жодного, його будуть згадувати ще дуже довго і з радістю на душі.

qgmjjs6txbcxty3fqxu-im-1duztjuieiiuybr7dytekpw

Стаття: Екатерина Слободян