Студенти факультету адвокатури зустрілися з роботодавцем

На факультеті адвокатури вперше за всю історію існування Національного університету «Одеська юридична академія» відбулась «Ярмарок вакансій».

Проблема працевлаштування досить гостро стоїть перед випускниками 4 – 5 курсів. «Ярмарок вакансій» — це новий формат заходів в нашому університеті, який було організовано з метою надання студентам можливості для реалізації себе як фахівців у сфері юриспруденції, а також ознайомлення їх з ринком праці. У ярмарку взяло участь понад 100 представників студентства факультету адвокатури, серед яких не тільки випускники, а й студенти.

Роботодавці були представлені провідними юридичними компаніями Одеси, такими як АО «АФ ” Домінанта», ЮФ «Прайм Юріс», Юридично-консалтингова компанія «Де Юре», АФ «Збори», та іншими.

Студенти і випускники могли ознайомитися з діяльністю представлених компаній, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, з перших вуст отримати інформацію, до чого треба бути готовим потенційному працівникові і які існують перспективи кар’єрного росту.

В рамках заходу роботодавці змогли познайомитися зі студентами, провести співбесіду з питань права і підібрати собі підходящих кандидатів на стажування.

За відгуками компаній-партнерів, наші студенти показують високий рівень професіоналізму, креативного та творчого підходу до вирішення поставлених завдань, що є в свою чергу підтвердженням високого рейтингу нашого університету.

Звичайно, не всі відвідувачі цього ярмарку визначилися з майбутнім місцем роботи, але за відгуками як роботодавців, так і студентів, випускників такі зустрічі мають позитивний ефект.

Стаття: Захарова Дар’я

Фото: Козак Ольга