Факультет адвокатури відвідав Джим Баттери

Факультет адвокатури прийняв у своїх стінах чергового іноземного гостя, на цей раз цим гостем виявився Джим Баттери – найвідоміший адвокатЦентрального узбережжя Каліфорнії, привітна особистість, який легко знаходить контакт з присяжними і має гострий розум, який може істотно спростити, здавалося б, навіть найскладніші ( заплутані) справи, він, таким чином, має характерними рисами професійного адвоката – представника. Джим брав участь в більш, ніж 50 делах.BTjBxT_MHmk

При цьому, він користується не меншою пошаною у клієнтів, яким він допоміг без ініціювання судового процесу. Його природне чуття, відповідне до вирішення конфліктних ситуацій, робить його найкращим адвокатом-представником Центрального узбережжя Каліфорнії і вибором номер 1 для власників нерухомості і господарів будівельних компаній. Джим Баттери є головою фірми під назвою Civil Litigation Practice Group, що спеціалізується на практичній діяльності по представництву інтересів осіб в цивільному судопроізводстве.BlBL7_EaPmY

Також, він є членом Environmental and Land Use Practice Group, яка спеціалізується на вирішенні питань, пов’язаних з екологічним і земельним правом. Що стосується спеціалізації Джима, то це – вирішення спорів в широкому спектрі різноманітних галузей права, який включає в себе операції з нерухомістю, а також – судові спори, центральними моментами яких є бізнес і будівництво (договору в області бізнесу і архітектури).

Виконуючи процесуальні обов’язки представника, Джим дає рекомендації своїм клієнтам на будь-якій стадії процесу про те, як по можливості уникнути судового процесу або ж, як опинитися в максимально вигідному положенні на певному етапі процесу.

Джим присвятив студентів особливо процедури становлення адвокатом. Зокрема, необхідна величезна кількість досвіду і успішна здача іспиту для отримання адвокатського ліцензії (прим. Адвокат – attorney) .EEubu2TLCqs

Джим Баттери поділився зі студентами деякими хитрощами адвокатської професії. «Клієнта потрібно обов’язково слухати, тобто як би перейнятися його проблемою – це і буде запорука вашого успіху в якості адвоката », – пояснив він.

«Професія адвоката дуже складна, перший час доведеться 20 годин на добу приділяти роботі, але це того варто, тому що потім вам будуть платити дуже багато », – каже Джим.

Так само він приділив увагу деяким моментам побудови судової системи і судового процесу США. У даній системі існують федеральні і Вищі суди. Сам судовий процес не такий емоційний як показують у фільмах. «Краще за все не доводити справу до суду, а вирішувати суперечки в досудовому порядку для цього в США існує інститут медіації», – розповідає Джим Баттери.

В цілому про роботу юристів Джим відгукується досить приємно, каже, що робота марудна, але цікава, хоча зауважує, що не хотів би, щоб його діти ставали правознавцями.

Стаття: Захарова Дар’я

Фото: Левицький Ярослав