Викладацький склад

Всі викладачі на нашому факультеті - це практикуючі юристи з великим досвідом роботи в юридичній системі України.

Матеріально-технічна база

«Одеська юридична академія» - це багатофункціональний корпус сучасних споруд, загальною площею понад 100 000 квадратних метрів

Активне життя факультету

Для студентів факультету адвокатури регулярно проводяться різноманітні заходи, здатні наповнити життя студентів масою позитивних вражень.

Факультет адвокатури НУ «ОЮА» - це професійна підготовка висококваліфікованих кадрів за спеціальністю «Правознавство» за спеціалізацією «адвокатська діяльність». Головний зміст освітньої роботи на факультеті підпорядковане завданню забезпечення глибокої теоретичної обізнаності студентів з вітчизняним і зарубіжним правовим досвідом на основі порівняльного аналізу, а також придбання ними навичок практичної роботи адвоката.

До викладання на факультеті активно залучаються адвокати-практики, перш за все члени і керівники Одеської обласної колегії адвокатів. Відповідно до спеціалізації введені спеціальні курси, серед яких: «Історія адвокатури», «Етика адвокатську діяльність», «Особливості тактики захисту» та ін. Також студенти факультету адвокатури Національного університету «Одеська юридична академія» мають можливість бути присутніми на судових засіданнях, де отримують практичні навички.

Ми в соціальних мережах